Faqja e pare

Top Gold Radio filloi transmetimin e saj on air me 01 Tetor 1999.Pjesen me te madhe te kesaj radioje e ze muzika, me transmetim 24 oresh. Muzika nuk ka nje ndarje te vecante,pervec faktit se kenget dhe melodite jane cmuar dhe afirmuar me pare. Kryesisht perdoret muzike para viteve 2000,ose ndryshe nje perzgjedhje e me te mires nder vite.

Me shume >>
   
 
MADE IN ITALY
Hitet me te bukura italiane nder vite, cdo te merkure pas ores 22.00
 
GOLD ROMANCE
Muzika me e bukur romantike, ne Top Gold, cdo te enjte ne mbremje
 
THE NEXT DOOR
Cdo te premte, muzika hard rock vjen ne 100.8 Mhz
 
GOLD FEVER
Ne kete program transmetohen hitet e viteve '90